Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pat dublu rabatabil din pal - 1600*1300*300
- Număr anunț
- DA21106806
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ''AVRAM IANCU'' (CUI 12877744)
- Furnizor / câștigător
- DANI MOBART S.R.L.-D (CUI 34838908)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.775 RON
- Valoare atribuită
- 2.775 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 19:56
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2018 16:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.775 RON
din 2.775 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro