Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Quamatel 20mg*5fl pulb+5f solv.sol.inj/perf
- Număr anunț
- DA20743205
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.599 RON
- Valoare atribuită
- 1.599 RON
- Data publicării
- 29.06.2018 11:55
- Termen limită
- 04.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2018 07:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.599 RON
din 1.599 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro