Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 60,5% sub estimat
PIEPT DE CURCAN DEZOSAT
- Număr anunț
- DA21906783
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 256 (CUI 4659412)
- Furnizor / câștigător
- LIDIA BEST VISION SRL (CUI 38440106)
- Cod CPV
- 15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.215 RON
- Valoare atribuită
- 480 RON 60,5% sub estimat
- Data publicării
- 29.11.2018 13:41
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.12.2018 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
480 RON
din 1.215 RON estimat
60,5%
Adjudecat la 39,5% din estimat · economie 735 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.