Ofertă refuzată Cumpărare directă

Curier tip pom cu picior

Număr anunț
DA21086471
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
"GLOBAL NETWORK" SRL (CUI RO14962978)
Cod CPV
39136000-4 · Umerase pentru haine (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114 RON
Valoare finală
114 RON
Data publicării
28.08.2018 14:32
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
02.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.