Acasă · Licitații
· Pachete software pentru managementul sistemelor, al stocarii si al continutului (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Software de evidenta si baza de date de documente operative pentru Politia Locala
- Număr anunț
- DA21880050
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Galati (CUI 18263301)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
- Cod CPV
- 48780000-9 · Pachete software pentru managementul sistemelor, al stocarii si al continutului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128.000 RON
- Valoare finală
- 128.000 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 15:57
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.