Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pachet monitoare si UPS
- Număr anunț
- DA21878878
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana de Judo (CUI 14397378)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.924,31 RON
- Valoare finală
- 2.924,31 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 15:15
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.