Ofertă refuzată Cumpărare directă

Clorura de var 50kg

Număr anunț
DA21876991
Autoritate contractantă
S.C. PIETE SI TARGURI CRAIOVA S.R.L. (CUI 28001235)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI RO16851518)
Cod CPV
24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210 RON
Valoare finală
210 RON
Data publicării
27.11.2018 14:25
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
02.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.