Ofertă refuzată Cumpărare directă

PIEPT DE PUI DEZOSAT FARA PIELE

Număr anunț
DA21876278
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 23 MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170968)
Furnizor / câștigător
MIR ALICE II SRL (CUI RO3875515)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154 RON
Valoare finală
154 RON
Data publicării
27.11.2018 14:04
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
02.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.