Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii in cadrul organizarii competitiilor de ciclism de sosea

Număr anunț
DA20944504
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE CICLISM (CUI 4193001)
Furnizor / câștigător
MELATRANS SRL (CUI 29533710)
Cod CPV
92622000-7 · Servicii de organizare a evenimentelor sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104.652 RON
Valoare atribuită
104.652 RON
Data publicării
31.07.2018 16:17
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104.652 RON

din 104.652 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.