Ofertă refuzată
Cumpărare directă
LAVASURGE SOLUTION 1.000 ml cod 19902 OPM
- Număr anunț
- DA21868258
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.900 RON
- Valoare finală
- 1.900 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 10:18
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.