Ofertă refuzată
Cumpărare directă
DILTIAZEM 60MG, CUTx20cpr (Diltiazemum) EIPICO
- Număr anunț
- DA21864823
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
- Cod CPV
- 33622700-3 · Blocanti de calciu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,40 RON
- Valoare finală
- 3,40 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 08:06
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.