Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat
REPARATII CONDUCTE DE ALIMENTARE CU APA, MONTAT HIDRANTI, REPARATII BRANSAMENTE COMUNA PAULESTI
- Număr anunț
- DA21616661
- Autoritate contractantă
- COMUNA PAULESTI (CUI 2843981)
- Furnizor / câștigător
- PAMA S.R.L. (CUI ro5473506)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.000 RON
- Valoare atribuită
- 89.329,52 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 31.10.2018 12:26
- Termen limită
- 05.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 08:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
89.329,52 RON
din 90.000 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 670,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.