Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,6% sub estimat
achizitie piese fotocopiatoare
- Număr anunț
- DA21610898
- Autoritate contractantă
- Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
- Furnizor / câștigător
- ECHO PLUS SRL (CUI RO18957613)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.741 RON
- Valoare atribuită
- 1.626 RON 6,6% sub estimat
- Data publicării
- 31.10.2018 08:56
- Termen limită
- 05.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 08:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.626 RON
din 1.741 RON estimat
6,6%
Adjudecat la 93,4% din estimat · economie 115 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.