Ofertă refuzată
Cumpărare directă
INTOCMIRE DOCUMENATIE PENTRU CADASTRU SEDIU PRIMARIE
- Număr anunț
- DA21856526
- Autoritate contractantă
- COMUNA DANETI (PRIMARIA DANETI) (CUI 4553518)
- Furnizor / câștigător
- RO 19057539 TOPOSURVEY S.R.L.
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.780 RON
- Valoare finală
- 1.780 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 12:30
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.