Ofertă refuzată Cumpărare directă

PATE FICAT PASARE

Număr anunț
DA21077411
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
Furnizor / câștigător
STEDYAN COM SRL (CUI RO15779023)
Cod CPV
15131310-1 · Pateu (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare finală
2.500 RON
Data publicării
27.08.2018 15:20
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
02.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.