- Număr anunț
- DA21848475
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 NASAUD (CUI 15128963)
- Furnizor / câștigător
- NIAGARA IMPEX SRL (CUI RO4079504)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 204 RON
- Valoare finală
- 204 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 08:01
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.