Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii si montare de elemente conexe la Baza sportiva din Comuna Cristian
- Număr anunț
- DA21847608
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
- Furnizor / câștigător
- M.E.M. CRIMAR SRL (CUI RO22515148)
- Cod CPV
- 31532900-3 · Corpuri fluorescente de iluminat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142.925,39 RON
- Valoare finală
- 142.925,39 RON
- Data publicării
- 24.11.2018 14:54
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.