Acasă · Licitații
· Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 17,0% sub estimat
Echipament individual de protectie – bocanci asfaltatori- DRDP Craiova
- Număr anunț
- DA20719611
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- RHINO SAFETY S.R.L. (CUI 26686981)
- Cod CPV
- 18100000-0 · Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.287,50 RON
- Valoare atribuită
- 6.050 RON 17,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.06.2018 11:12
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2018 08:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.050 RON
din 7.287,50 RON estimat
17,0%
Adjudecat la 83,0% din estimat · economie 1.237,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.