Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FURNIZARE ALONJE DE MARE CAPACITATE, PENTRU ARHIVARE, PLASTIC, 100BUC/SET -DIRECTIA SILVICA CLUJ
- Număr anunț
- DA40720630
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.218,22 RON
- Valoare atribuită
- 3.218,22 RON
- Data publicării
- 29.06.2026 11:53
- Termen limită
- 04.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.06.2026 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.218,22 RON
din 3.218,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro