Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE INCHIRIERE EXCAVATOR SENILE 22 TONE

Număr anunț
DA21056119
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Furnizor / câștigător
PANDUCU TRANS SRL (CUI RO13817570)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.880 RON
Valoare finală
23.200 RON
Data publicării
23.08.2018 10:16
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
01.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.