Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari sistematice de cadastru pe sectoare cadastrale in vederea inscrierii imobilelor in CF
- Număr anunț
- DA20743851
- Autoritate contractantă
- Comuna Tomesti (CUI 15865574)
- Furnizor / câștigător
- BIROU CADASTRU SI TOPOGRAFIE MANYA LORAND (CUI 36468917)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.300 RON
- Valoare atribuită
- 24.300 RON
- Data publicării
- 29.06.2018 12:21
- Termen limită
- 04.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2018 08:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.300 RON
din 24.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro