Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Retroexcavator pentru atasare la tractor - E 24
- Număr anunț
- DA21337199
- Autoritate contractantă
- Comuna Magherani (Primaria Comunei Magherani) (CUI 4577878)
- Furnizor / câștigător
- MECOMAG H.V. SRL (CUI RO26100062)
- Cod CPV
- 16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.500 RON
- Valoare atribuită
- 48.500 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 13:10
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 08:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
48.500 RON
din 48.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro