Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Echipament individual de protectie – bocanci asfaltatori- DRDP Craiova
- Număr anunț
- DA20718382
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- 4M PROTECŢIE SERV SRL (CUI RO17155999)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.287,50 RON
- Valoare finală
- 4.675 RON
- Data publicării
- 27.06.2018 10:26
- Termen limită
- 02.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2018 08:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.