Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere aplicatii software pentru administratia publica
- Număr anunț
- DA20739054
- Autoritate contractantă
- Comuna Bala (CUI 4436836)
- Furnizor / câștigător
- SMARTCITY SOLUTIONS SRL (CUI 38084505)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.319,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.319,30 RON
- Data publicării
- 29.06.2018 08:40
- Termen limită
- 04.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2018 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.319,30 RON
din 2.319,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro