Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Elaborare cerere finantare - POR 2014-2020 - OS 13.1
- Număr anunț
- DA20943874
- Autoritate contractantă
- Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
- Furnizor / câștigător
- PERFORMS HVR CONSULTING SRL (CUI RO29460163)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.000 RON
- Valoare atribuită
- 45.000 RON
- Data publicării
- 31.07.2018 15:16
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45.000 RON
din 45.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro