Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare Tehnic IU si VTP Colegiul Tehnic Tarnaveni

Număr anunț
DA21618714
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TARNAVENI (CUI 4323306)
Furnizor / câștigător
E.ON ASIST COMPLET S.A. (CUI RO32602667)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.163,03 RON
Valoare atribuită
1.163,03 RON
Data publicării
31.10.2018 13:38
Termen limită
05.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.163,03 RON

din 1.163,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.