Ofertă acceptată Cumpărare directă

MONTARE COS DE FUM

Număr anunț
DA21621501
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL MOFTINU MIC (CUI 17306854)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.369,75 RON
Valoare atribuită
9.369,75 RON
Data publicării
31.10.2018 15:43
Termen limită
05.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.369,75 RON

din 9.369,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.