Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii cazan combustibil solid

Număr anunț
DA21621578
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL MOFTINU MIC (CUI 17306854)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
492,01 RON
Valoare atribuită
492,01 RON
Data publicării
31.10.2018 15:47
Termen limită
05.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 08:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

492,01 RON

din 492,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.