Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 34,0% sub estimat
Motorina standard iarna vrac din depozite OMV PETROM S.A
- Număr anunț
- DA21619157
- Autoritate contractantă
- Centru Scolar pentru Educatie Incluziva Orizont Oradea (CUI 27449371)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM SA (CUI RO1590082)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 106.260 RON
- Valoare atribuită
- 70.180 RON 34,0% sub estimat
- Data publicării
- 31.10.2018 13:56
- Termen limită
- 05.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
70.180 RON
din 106.260 RON estimat
34,0%
Adjudecat la 66,0% din estimat · economie 36.080 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.