Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PLASTURI REZISTENTI LA APA 30BUC STRIPUWT00N RAYS SPA
- Număr anunț
- DA21622323
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150,50 RON
- Valoare finală
- 150,50 RON
- Data publicării
- 31.10.2018 20:50
- Data finalizării
- 01.11.2018 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.