Acasă · Licitații
· Echipament de protectie impotriva agentilor nucleari, biologici, chimici si radiologici (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese de schimb - Aparatura radiologica
- Număr anunț
- DA21335888
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- RADIOMED IMPEX SRL (CUI RO17984504)
- Cod CPV
- 35113200-1 · Echipament de protectie impotriva agentilor nucleari, biologici, chimici si radiologici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.945 RON
- Valoare atribuită
- 32.945 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 12:26
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 08:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32.945 RON
din 32.945 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro