Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Prestari servicii reprezentare in instanta( contestatie amenda)
- Număr anunț
- DA20742868
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA TEILOR (CUI 17590461)
- Furnizor / câștigător
- CABINET DE AVOCAT PENTILIE-EPIFANOV ADELA (CUI 25212459)
- Cod CPV
- 79110000-8 · Servicii de consultanta si de reprezentare juridica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare finală
- 3.500 RON
- Data publicării
- 29.06.2018 11:42
- Data finalizării
- 02.07.2018 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.