Ofertă acceptată Cumpărare directă

Teste psihologice sportivi program Samurai/CNOPJ/CNOPT

Număr anunț
DA21339605
Autoritate contractantă
Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI RO14937087)
Cod CPV
33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.194,07 RON
Valoare atribuită
7.194,07 RON
Data publicării
28.09.2018 14:57
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.194,07 RON

din 7.194,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.