Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COVORASE ANTIBACTERIENE / DECONTAMINANTE / ANTIMICROBIENE 120X45'30 FOLII
- Număr anunț
- DA21341633
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
- Furnizor / câștigător
- SCOP MEDICAL SRL (CUI 33850725)
- Cod CPV
- 42924720-2 · Echipament de decontaminare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 699,80 RON
- Valoare atribuită
- 699,80 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 05:18
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
699,80 RON
din 699,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro