Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA21603221
Autoritate contractantă
LICEUL SILVIC TRANSILVANIA NASAUD (CUI 4512216)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
429,42 RON
Valoare atribuită
429,42 RON
Data publicării
30.10.2018 11:50
Termen limită
05.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

429,42 RON

din 429,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.