Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Frigider cu 2 usi 306 l, clasa A++, H175.4cm, alb
- Număr anunț
- DA21600381
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- NAVO THEO SRL (CUI RO8003258)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.075 RON
- Valoare atribuită
- 2.075 RON
- Data publicării
- 30.10.2018 10:07
- Termen limită
- 05.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 08:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.075 RON
din 2.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro