Ofertă acceptată Cumpărare directă

Roll-up 100 x 200cm - Sistem de Afisaj

Număr anunț
DA20934916
Autoritate contractantă
Comuna Panatau (CUI 4154320)
Furnizor / câștigător
ALEX COMPANY SRL (CUI RO5153234)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206,80 RON
Valoare atribuită
206,80 RON
Data publicării
30.07.2018 15:12
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

206,80 RON

din 206,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.