Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari reparatii si zugraveli interioare si exterioare Ocolol Silvic Codrii Cetatilo Codlea

Număr anunț
DA20930381
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC CODRII CETATILOR RA (CUI RO17420548)
Furnizor / câștigător
CONSULTING DHARMAMED SRL (CUI RO17574822)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.697,25 RON
Valoare atribuită
15.697,25 RON
Data publicării
30.07.2018 11:03
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.697,25 RON

din 15.697,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.