Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii externe de securitate si sanatate in munca

Număr anunț
DA20943492
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATOR (CUI 14204175)
Furnizor / câștigător
APHELEIA VISION SRL (CUI 38419791)
Cod CPV
71317210-8 · Servicii de consultanta sanitara si de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.749,70 RON
Valoare atribuită
2.749,70 RON
Data publicării
31.07.2018 14:49
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.749,70 RON

din 2.749,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.