Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare multifunctionala A4 - 4 bucati si multifunctionala A3 - 1 bucata

Număr anunț
DA20730820
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA PARCURI SI GRADINI BUCURESTI S.A. (CUI 37938154)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.190 RON
Valoare atribuită
17.190 RON
Data publicării
28.06.2018 10:51
Termen limită
04.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.190 RON

din 17.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.