Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse curatenie-Primaria orasului Ciacova, judetul Timis.

Număr anunț
DA20742619
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
GRUP PETROS SRL (CUI RO24673675)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
755,76 RON
Valoare atribuită
755,76 RON
Data publicării
29.06.2018 11:31
Termen limită
04.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

755,76 RON

din 755,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.