Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fiset metalic combinat tip vestiar cu 4 comp., 2 usi lungi, 2 usi scurte
- Număr anunț
- DA20944730
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Furnizor / câștigător
- METALOBOX ROM-SUD SRL (CUI RO24186955)
- Cod CPV
- 39141300-5 · Dulapuri compartimentate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.424 RON
- Valoare atribuită
- 17.424 RON
- Data publicării
- 31.07.2018 17:52
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.424 RON
din 17.424 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro