Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Lucrari de reparatii la hidroizolatia exterioara a anexei, in imobil existent
- Număr anunț
- DA21570760
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- ECOCONSTRUCT UNION SRL (CUI RO30221593)
- Cod CPV
- 45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.815,35 RON
- Valoare atribuită
- 14.782,02 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2018 13:45
- Termen limită
- 05.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.782,02 RON
din 14.815,35 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 33,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.