Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie medicamente conform PV 3715/04.10.2018

Număr anunț
DA21591721
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
273,79 RON
Valoare atribuită
273,79 RON
Data publicării
29.10.2018 12:34
Termen limită
05.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

273,79 RON

din 273,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.