Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse008

Număr anunț
DA21622146
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BURSAN (CUI 4468862)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.632,88 RON
Valoare atribuită
1.632,88 RON
Data publicării
31.10.2018 17:13
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.632,88 RON

din 1.632,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.