Ofertă acceptată Cumpărare directă

!CRONOTERMOSTAT COMANDAT PRIN INTERNET IT500

Număr anunț
DA20934119
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Profesor Gheorghe Dumitreasa" localitatea Girov (CUI 17379015)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,82 RON
Valoare atribuită
537,82 RON
Data publicării
30.07.2018 14:24
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,82 RON

din 537,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.