Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii software de intretinere si mentenanta pentru sistemul informat planif si evid desf cursuri
- Număr anunț
- DA20923780
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO SOFT S.R.L. (CUI RO14529959)
- Cod CPV
- 72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.000 RON
- Valoare atribuită
- 39.000 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 11:08
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 09:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39.000 RON
din 39.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro