Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie unelte si scule cu motor, consumabile si piese de schimb- DRDP Brasov ADV1020221

Număr anunț
DA20746183
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
808,80 RON
Valoare atribuită
808,80 RON
Data publicării
29.06.2018 14:49
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

808,80 RON

din 808,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.