Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii actualizare documentatie tehnico-economica faza P.T.+ DE+CS+DTAC "Bloc Verde"
- Număr anunț
- DA21337803
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
- Furnizor / câștigător
- KLEVER SYSTEM SRL (CUI RO16861210)
- Cod CPV
- 71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 13:31
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.000 RON
din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro