Ofertă acceptată
Cumpărare directă
transport rutier motorina
- Număr anunț
- DA21320525
- Autoritate contractantă
- LICEUL JEAN BART (CUI 4321372)
- Furnizor / câștigător
- KASANDRA IMPEX SRL (CUI RO8925703)
- Cod CPV
- 60112000-6 · Servicii de transport rutier public (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.940 RON
- Valoare atribuită
- 2.940 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 11:14
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.940 RON
din 2.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro